Your Island - namai 
rodiklisrodiklis  namainamai  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu:
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
  • Svečių knyga nariams ir svečiams
  • Jei norite namo, reikia kreiptis čia.
  • Nepasiekus trijų šimtų pranešimų, gyvenamąją vietą galima čia, tiesiog susikuriant temą.
01. Visi nariai, neatsižvelgiant į tai, kokį rangą jie turi, yra lygūs ir nei vienas į administratorių komandą įeinantis žmogus neturi jokių privilegijų apart priėjimo prie panelės ir mėlyno nickname'o. Už savęs išaukštinimą administratoriui gali būti atimamas rangas, o už taisyklių nesilaikymą galioja lygiai tokios pat bausmės.
02. Bendravimas tarp veikėjus valdančių žmonių turi būti be užgauliojimų, įžeidinėjimų, patyčių ir pykčių. Tai negalioja RP ribose, t.y. jūsų valdomi veikėjai gali vienas kitą keiksnoti kiek tik jiems patinka. Už šios taisyklės nesilaikymą vienam arba visiems ginčo dalyviams gali būti skiriamas įspėjimas arba (atsižvelgiant į situacijos rimtumą) neribotam laikui blokuojamas IP.
03. Joks veiksmas susijęs su muštynėmis, žudymais ir panašiais dalykais, negali vykti be abiejų pusių susitarimo. Atsiradus skundui, veiksmo iniciatoriui gali būti skiriamas įspėjimas.
04. Jūsų turimų veikėjų kiekis nėra ribojamas, taigi tai reiškia, jog accountų galite turėti tiek, kiek širdis geidžia ir tiek, kiek jų reikia. Vienintelis reikalavimas - visi veikėjai turi būti aktyvūs. Nesilaikant pateikto reikalavimo, administracija pasilieka sau teisę ištrinti vieną iš accountų. Išimtis jeigu jūsų papildomas veikėjas yra tik karts nuo karto sušmėžuojantis, ar ne itin ryškus personažas.
05. Reklama per AŽ ir pačiame forume yra griežtai draudžiamas. Baudžiama IP ban'u.
06. Keiksmažodžiams ir lytinių aktų aprašinėjimams yra šiokios tokios ribos, kurių peržengimas gali kainuoti įspėjimą. Aišku, vienas kitas keiksmažodis pranešimui pagyvinti ar emocijoms išreikšti, o bučinių ar pozų aprašymas gali būti, tačiau kas per daug - tas nesveika. Pranešimai šalinami be perspėjimo ir į persistengusio sąskaitą - įspėjimas.
07. Pranešimų ilgis negali būti trumpesnis nei du, padoraus ilgio sakiniai. Trumpesni pranešimai iš kart šalinami, rašantiems žodinis perspėjimas, tačiau taisyklės pažeidimui pasikartojus - įspėjimas.

Administracija pasilieka taisykles keisti ir jų skaičių didinti.

Kodėl turėtum registruotis?
Pirmoji ir turbūt bene rimčiausia priežastis - čia viskas kurta Tau, tik Tau ir dar kartą Tau. Administracija kiauras naktis liejo prakaitą ant klaviatūrų vien tik dėl tavo gerovės, todėl nebūk kiaulė ir spausk "Registruotis". Tavęs laukia tikrai įdomus role play su įdomiausiai žmonėmis, esant tikrai neįprastoje vietoje - negyvenamoje saloje.
Kas čia vyksta?

Veiksmas vyksta toli nuo mūsų gimtinės - gal kažkur tarp Europos ir Šiaurės Amerikos, o gal tarp Afrikos ir Australijos. Visi nepakrikštytos salos gyventojai - žvaigždės. Galbūt jie čia atsirado pasiekę pačią populiarumo viršūnę, galbūt tik spėję pasimaudyti šlovės spinduliuose, o gal jau seniai išėję į pensiją. Na... negyvenama sala nėra tokia jau negyvenama. Gyvenimas čia eina kaip per sviestą, saulės užtenka, alkoholio užtenka, galimybė iš čia išsinešdinti taip pat neegzistuoja. Bet geriau paklauskit, ar žmonės tikrai nori iš čia dingti? Kad ir po kokių lėktuvo katastrofų, laivų sudužimų - čia jie atranda dar vieną, gal netgi daug geresnį ir daug tobulesnį gyvenimą, apsigyvena ir ima iš gyvenimo viską, ką tik šis jiems pasiūlo.
Latest topics
» программы для компьютра
Kv. 08 04, 2011 12:30 am by Svečias

» AnancenutSS
Antr. 07 26, 2011 9:08 am by Svečias

» jūsų
Št. 04 16, 2011 1:43 pm by Svečias

» Mūsų
Tr. 06 30, 2010 11:09 pm by Cam Gigandet

» Pasiūlymai taisyklėms
Pen. 06 18, 2010 2:21 pm by Cam Gigandet

» Įspėjimai
Pen. 06 18, 2010 2:20 pm by Cam Gigandet

» Taisyklės
Pen. 06 18, 2010 1:39 am by Cam Gigandet

» Apie
Pen. 06 18, 2010 1:35 am by Cam Gigandet

» Problemos registruojantis?
Pen. 06 18, 2010 12:46 am by Cam Gigandet

Statistics
Mes turime 27 registruotus(ų) vartotojus(ų)
Naujausias registruotas vartotojas yra sugarsugar

Mūsų vartotojai iš viso parašė 3814 pranešimus(ų) in 430 subjects
Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 1:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečių

Nieko

Daugiausia vartotojų (10) buvo Št. 02 27, 2010 6:29 pm